Test iTop VPN Pro proti Windscribe Free: Kterou z nich vybrat?

on

|

views

and

comments

Jaká VPN nabízí více funkcí, iTop VPN, nebo dává větší smysl Windscribe Free VPN? Porovnali jsme obě VPN, přičemž konečné skóre je 7/10 ku 7,8/10.

Naměřená rychlost iTop VPN Pro proti Windscribe Free VPN, která je lepší?

U VPN se vyplatí koukat zejména na rychlost, což platí také o iTop VPN a Windscribe Free.

Průměrná rychlost první jmenované byla 19 Mb/s, druhá VPN dosáhla průměrné hodnoty 25 Mb/s. iTop VPN je o 6 Mb/s pomalejší v porovnání s Windscribe Free.

Průměrný upload u iTop VPN Pro činil 10 Mb/s. Windscribe VPN Free jsme naměřili upload 26 Mb/s. Je tedy o 16 Mb/s rychlejší.

U první VPN jsme naměřili průměrnou rychlost odezvy 131 ms. Čas odezvy u Windscribe VPN Free se naměřilo 21 ms. U rychlosti odezvy je menší hodnota výhodnější, takže iTop Pro VPN ve srovnání byla 110 ms horší.

Průběžný bodový součet recenze iTop VPN Pro vs Windscribe Free je 3 /10 – 3/10.

Zvládne iTop VPN Pro přehrávat seriály z Netflixu?

Dostatečná rychlost downloadu je důležitá pro bezproblémové odblokování Netflixu, iTop VPN Pro tuto celkem důležitou funkci neumí. VPN obvykle stačí zapnout a vybrat zemi, Windscribe Free Netflix odblokovat umí.

Díky VPN lze sledovat i blokovaná YouTube videa, přičemž Windscribe VPN Free takovou funkci nabízí. Druhá z porovnávaných VPNek funkci odblokování videí na YouTube zahrnuje.

Mezi další důležité funkce VPN patří ochrana před únikem DNS, multi-hop připojení a blokování malware. Např. iTop Pro VPN má ochranu před únikem DNS a Windscribe Free kupříkladu nabízí funkci whitelist.

V hodnocení funkcí je celkové skóre 8 /10 vs. 8/10.

Jak je na tom iTop Pro VPN v počtu serverů a zemí?

Nízká rychlost VPN může být způsobena nízkým počtem serverů, iTop VPN nabízí 1 800 serverů, v aplikaci Windscribe Free jsme se dopočítali 25 serverů. První z VPN ve srovnání tak udává o 1775 víc .

Důležitá je také nabídka zemí se servery, u Windscribe Free v době psaní článku byl 11. Srovnávaná VPN nabízí 11, tedy stejný počet. V tomto měření sil tedy nemáme vítěze .

Důležitým ukazatelem je také počet současně připojitelných zařízení, kterých iTop Pro VPN dokáže 5. Windscribe Free v jeden moment povolí připojit neomezeně zařízení. Kompletní přehled parametrů si přečtěte v článku nejlepší VPN.

Jaké platformy podporuje iTop VPN Pro a jaké zvládá Windscribe Free VPN?

Podporovaná zařízení patří mezi nejdůležitější parametry při výběru VPN, iTop Pro VPN má v nabídce systém Android a připojí přístroje na systému iOS. Druhá VPN Windscribe VPN Free operační systém iOS připojí, zařízení s Androidem umí bez problémů připojit.

Sídlo VPN je důležité s ohledem na vztah legislativy dané země a sdílením informací o uživatelích, iTop VPN Pro má sídlo v Hongkongu. Sídlo firmy provozující druhou VPN je v Kanadě.

Program iTop VPN není k mání v českém překladu, Windscribe Free česky nastavit lze.

Ve známkování podporovaných platforem dosáhla iTop VPN bodového součtu 10/10 a Windscribe Free VPN má 8/10.

Cena v akci iTop VPN Pro – Windscribe Free

Windscribe VPN Free si lze objednat zdarma, druhou VPN lze mít již od 57 Kč měsíčně. Hodnocení obou VPN za poměr cena/funkce je 6/10 pro první ze srovnávaných služeb a 10 z 10 pro porovnávanou VPN službu.

Share this
Tags

Must-read

Test iTop VPN Pro proti Windscribe Free: Kterou z nich vybrat?

Jaká VPN nabízí více funkcí, iTop VPN, nebo dává větší smysl Windscribe Free VPN? Porovnali jsme obě VPN, přičemž konečné skóre je 7/10 ku...

Záhněda jako zbraň proti negativní energii

Záhněda pomáhá přenášet negativní energii z těla do země, kde se organicky odbourává. Zároveň dokáže člověka ochránit před geopatogenním stresem, který se uvolňuje při...

Export šumivých vín z Evropské unie v roce 2020 klesl, poprvé za desetiletí

Vývoz šumivých vín z Evropské unie zaznamenal v roce 2020 pokles, první za desetiletí. Poukázaly na to koncem tohoto týdne zveřejněné údaje statistického úřadu...
spot_img

Recent articles

More like this